Latest topics
» "است" یا "هست" ؟
Sun Mar 23, 2014 3:53 am by akhavan

» اولین روز شناسایی...!!!
Mon Jan 06, 2014 6:48 pm by zamani

» عکس لو رفته دبیر انجمن لب آب
Thu Dec 05, 2013 4:30 pm by ali.shokouh

» مسابقه عکس و پوستر
Wed Dec 04, 2013 2:53 am by khoundabi

» وقتی جوجه سوسک می شود!
Sat Nov 30, 2013 10:31 am by Iman Ghasemian

» صفحه جمعیت در سازمان ملل
Thu Nov 28, 2013 12:55 pm by khoundabi

»  دست به دست هم
Wed Nov 27, 2013 11:41 am by khoundabi

» نیازمندی های روابط عمومی
Tue Nov 26, 2013 7:17 pm by khoundabi

» بوی عید
Tue Nov 26, 2013 7:13 pm by khoundabi

Gallery


Who is online?
In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None

Most users ever online was 17 on Sun Nov 10, 2013 4:06 pm

سلسله همایش های پنجمین دوره از طرح تدریس عشق

Go down

سلسله همایش های پنجمین دوره از طرح تدریس عشق

Post by zolfaghary on Sun Oct 20, 2013 5:06 am


avatar
zolfaghary
کاربر ویژه
کاربر ویژه

Posts : 120
Join date : 2013-09-27

Back to top Go down

Re: سلسله همایش های پنجمین دوره از طرح تدریس عشق

Post by Iman Ghasemian on Mon Oct 21, 2013 7:51 pm

از دوستانی که اکانت فیسبوک دارن تقاضا میکنیم حتماً به رویداد تدریس عشق به آدرس زیر بپیوندن و دوستانشون رو به رویداد دعوت کنن.
آدرس صفحه ی انجمن در فیسبوک:

_________________
مخ ـلص ♥️
avatar
Iman Ghasemian
کاربر ویژه
کاربر ویژه

Posts : 225
Join date : 2013-10-12
Age : 25
Location : shahin shahr

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum